Boşanma Davası Nereye Başvurulur?

Günümüzde çeşitli nedenlerden kaynaklı çiftlerde boşanma oranı her geçen gün artmakta ve ülkemizde evlilik birliği giderek sarsılmaya devam etmektedir. Boşanma nedenleri arasında yer alan başlıca etken aile içi huzursuzluktur. Ancak bunun yanında aldatma gibi durumlarla karşılaşan pek çok eşin de varlığından söz etmek mümkündür. Tabi aldatmanın kesin olup olmadığının netlik kazanması kadın için önemlidir ve bu süreçte ortaya öncelikle şüphelenmeler çıkar. Ancak eşinin kendini aldattığını öğrenmesi çoğu zaman zordur ve kadın bunu kendi imkanları ile öğrenemeyebilir. İşte böyle durumlarda devreye İstanbul dedektiflik bürosu hizmetleri girer. Dedektiflik hizmetleri veren firmamız, eşinin kendisini aldattığını düşünen kadın ya da erkek fark etmez herkese yardımcı olmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda kesin ve net delillerin elde edilmesi boşanma davası sürecini kolaylaştırması açısından önemlidir.

Boşanma davası nereye başvurulur?

Konusunda detaylı bilgiler vermeden önce Dedektif İstanbul şubemiz tarafından verilen özel dedektiflik hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz. İstanbul dedektiflik bürosu firmamızın sunduğu hizmetlerden biri de eş takip hizmetidir. Bu taleple gelen müşterilerimizden öncelikle takip edilecek kişi ile evli olduklarını gösteren evlilik cüzdanı talep edilir ve bunun ardından gerekli sözleşme imzalanarak takip süreci başlatılır. Takip edilecek kişi ile ilgili detaylı bilgilerin de alınmasının ardından firmamız bünyesinde çalışmakta olan profesyonel dedektiflerimiz kişiyi takibe alır ve aldatma olup olmadığı konusunda deliller toplamaya başlar.

Dedektif İstanbul olarak yapılan araştırma sırasında aldatma ile ilgili kayıtlar ve deliller varsa raporlar halinde müşteri ile paylaşılır ve sürekli bilgilendirme yapılır. Ayrıca bu sırada tüm bilgiler gizlilik anlaşmasına göre müşteri dışında hiç kimse ile paylaşılmaz ve bu verilerin gizliliği firmamızca güvence altındadır. Sürecin sonuçlanmasının ardından ise eğer aldatma gibi bir durum varsa sıra boşanma aşamasına gelir. Boşanma davası için başvurulması gereken yer ise ikamet edilen yerdeki Aile Mahkemeleri’dir. Başvuru özenle hazırlanmış bir dilekçe ile yapılır ve dilekçenin yanında aldatmaya dair kanıtların da mahkemeye sunulması gerekir.

İstanbul Dedektiflik Bürosu Eş Takip Hizmeti

Firma olarak oldukça talep gören hizmetlerimizden biridir. Hassas bir konu olduğu için dedektif arkadaşlarımız araştırma ve takip sürecinde her zamankinden daha dikkatli olmaya çalışır. Yapılan çalışma sırasında edinilen tüm bilgiler tamamen gizli bir şekilde müşteriye iletilir ve başka kimse ile paylaşılmaz. İstanbul dedektiflik bürosu aynı zamanda araştırma anında müşterilerine sık sık rapor sunar. Araştırmanın nasıl ilerlediği ve hangi aşamalarda olduğunu belirten raporlar, müşterinin yapılan çalışma ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlar.

Diğer yandan dedektif İstanbul olarak müşterilerimize daha başka pek çok konu üzerinde hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz. Hizmetlerimiz sadece eş takip programı ile sınırlı değildir. Bu hizmetin yanında farklı alanlarda da dedektiflik hizmeti vermekte ve ihtiyaç duyan müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız. İşte dedektif İstanbul olarak sunduğumuz hizmetlerden bazıları;

 • Boşanma Davaları İçin Delil Toplama
 • Velayet Davaları İçin Delil Toplama
 • Tehdit Şantaj Altında Olanlar İçin Özel Dedektiflik Hizmeti
 • Adres Tespiti
 • Borçlu Tespiti
 • Öğrenci Takibi
 • Teknik ve Sanal Takip
 • Kurumsal Denetim ve Firma Analizi
 • Kayıp Şahıs Dedektiflik Hizmeti
 • Evlilik Öncesi Araştırma
 • Böcek ve Gizli Kamera Tespiti
 • İtibar Yönetimi Hizmeti

Dedektif İstanbul olarak yukarıda yer alan tüm hizmetlerimizde siz müşterilerimize çözüm odaklı çalışmalar sunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz bu konulardan biri ile ilgili bizimle iletişime geçebilir ve özel dedektiflik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.