Dedektif Şişli

özel Dedektif Şişli Siz müşterilerine çalışmalarında kapsamlı ve araştırmacı bir yaklaşımla hizmet veren firmamız, gerekli eğitimleri almış profesyonel bir ekip bulundurur. Bünyemizde yer alan her dedektif alanında uzmanlaşmış ve bu konuda pek çok çalışma yapmış kişilerden meydana gelir. Uzman personel kadrosunun yanında teknolojinin tüm nimetlerini sonuna kadar kullanabilecek bir altyapıya sahip olmamız, siz müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak adına etkili sayılabilecek ayrıcalıklarımızdan sadece biridir. Bunların yanı sıra firmamız müşteri ilişkilerinde gizliliği her zaman esas alır ve çalışmalarını buna göre yürütür. Özel dedektiflik bürosu tarafından aldığınız her hizmette kişisel bilgileriniz başta olmak üzere talep ettiğiniz hizmetle ilgili tüm bilgiler gizlilik kuralları ihlal edilmeden saklanır ve hizmet sürecinin sona ermesi ile kayıtlarımızdan silinir.

Dedektif Şişli olarak geniş de detaylı bir araştırma süreci sunan özel dedektiflerimiz, sizleri her konuda en ince ayrıntısına kadar bilgilendirir ve süreç boyunca size belirlediğiniz aralıklarda rapor sunar Bu raporların içeriği genelde toplanan deliller ve birtakım bilgilerle dolu olduğundan sizde başka kimse ile paylaşılması mümkün değildir. Bu yüzden delillerin ve bilgilerin gizliliği konusunda içinizi ferah tutabilirsiniz. Bunların yanı sıra özel dedektiflik hizmetlerimiz oldukça uygun fiyat aralıklarında karşınıza çıkar. Aldığınız hizmete göre değişebilen fiyatlar, genelde bütçe dostudur.

Özel Dedektif Şişli Ücretleri Nedir?

Özel dedektif hizmetlerinde uygun fiyat aralıklarına sahip olan firmamız ile siz de talep etmiş olduğunuz konularda yardım alabilir ve size özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızca belirlenen özel dedektiflik hizmetleri için öncelikle şunu belirtmek gerekir ki sabit fiyat vermek zordur. Yani alınan hizmetin fiyat aşamasını belirleyen bazı koşullar söz konusudur. Bu koşullar şu şekilde karşımıza çıkar;

  • Çalışmanın süresi
  • Alınan riskler
  • Birden fazla detektif çalışması
  • Çalışmada kullanılan donanımlar
  • Çalışmanın geniş bir alana yayılması
  • Özel dedektif hizmetleri

Fiyat aralıklarının belirlenmesinde yukarıdaki koşullar önem arz eder. Örneğin araştırmanın uzun sürmesi yapılan çalışmada masrafların artmasına neden olacak ve bu durum da haliyle özel dedektiflik ücretinin yükselmesine yol açacaktır.

Özel Dedektif Şişli Nasıl Yapılır?

Özel dedektiflik bürosu ile çalışmak isteyen bir kişinin öncelikle talep ettiği hizmetle ilgili bir sözleşme imzalaması gerekir. Bu sözleşme imzalanmadan araştırma ve yapılacak çalışmaya start verilmez. Bu nedenle öncelik sözleşmedir. Sözleşme ile her iki tarafta kendini güvence altına alır ve imzaların atılmasından sonra sıra alınmak istenen hizmetle ilgili müşteriden bilgi toplanmasına gelir.

Yapılacak çalışmanın daha iyi anlaşılması için müşterilerimiz özel dedektiflik bürosu çalışanlarımıza detaylı bilgiler verir ve bunun ardından görevlendirilen profesyonel dedektif arkadaşımız araştırma ve takip sürecine başlar. Araştırma sırasında elde ettiği tüm veriler ya da bilgilerle ilgili müşterimize bilgi geçer. Bu aynı zamanda sürecin firmamızca raporlanması anlamına gelir ve eğer müşterimizden talep gelirse rapor sıklığı artırılabilir ya da azaltılabilir. Ayrıca bilgilendirme direkt yüz yüze görüşmelerle yapılabildiği gibi e-posta üzerinden de yapılabilmektedir.

Firmamız tarafından müşterilere gönderilen raporlar müşteri haricinde kimse ile paylaşılmaz ve özel dedektif bürosu sistemlerimizde kayıtlıdır. Araştırma sona erene kadar kayıtlar sistemde bekler ve araştırmanın sonlanması ile sistemden silinir. Bu konuda tüm bilgiler gizlilik esasına göre saklanarak müşteri ve dedektif dışında kimsenin göremeyeceği bir ortamda saklanır.