Yasal Dedektiflik Bürosu

Firmamız özel dedektiflik yasası çerçevesinde müşterilerine hizmet sunan ve bu konuda hiçbir yasa dışı uygulama içerisine girmeyen firmalar arasında yer alır. Dedektif bürosu çalışanlarımız profesyonel oldukları kadar aynı zamanda çalışmalarını hukuki çerçeve içerisinde gerçekleştirir. Yapılan çalışmalar sırasında asla yasa dışı faaliyetlerde bulunmaz ve tamamen yasaların izin verdiği sınırlar içerisinde çalışmalarını yürütür.

Yasal dedektiflik bürosu çalışanlarımız, yürüttükleri araştırmalarında her zaman hukuki kurallar çerçevesi içerisinde hareket eder ve bu şekilde yasaları çiğnememiş olur. Ayrıca çalışmalarımız içerisinde kanunen engelleyici hiçbir unsur bulunmaz. Bu konuda müşterilerimiz tamamen içleri rahat bir şekilde hizmetlerimizden faydalanabilir.

Yasal Dedektiflik Bürosu Hizmetleri Nelerdir?

Dedektif büroları yürüttüğü çalışmalarında kanunların izin verdiği sınırlar içinde kaldığı sürece yasaya aykırı herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca özel dedektif büroları hakkında daha önceden hazırlanmış herhangi bir hüküm bulunmadığı gibi sadece hazırlanmış olan yasa tasarısı maddeleri bulunmaktadır. Yani yasaların izin verdiği sınırlar içerisinde kalarak özel dedektiflik yapmak hukuki açıdan bir problem ortaya çıkarmamaktadır.

Yasal Dedektiflik Bürosu ve Yasa Taslağı

Özel dedektiflik çerçevesinde uzun yıllar önce hazırlanan yasa taslağı TBMM tarafından dönemin Cumhurbaşkanı Turgut Özal’a sunulmuş ve yasa taslağı bazı maddelerin tekrar görüşülmesini talep ederek taslağı geri göndermiştir. Bu nedenle yasa taslağı ile ilgili sadece kanun maddeleri bulunduğunu ve çalışmalarımızın hukukun dışına çıkacak bir unsur teşkil etmediğini belirtmek isteriz.

Çalışmalarını profesyonel bir dedektif bürosu kapsamında yürüten firmamızda önceliğimiz kanunların dışına çıkmadan hizmetlerimizi sürdürmektir. Bunun dışında kanun dışı sayılacak taleplere cevap vermediğimiz gibi bu konuda hiçbir şekilde çalışma başlatmamaktayız. Bu nedenle müşterilerimizin hukuki taleplerde bulunmalarının bizim için önemli olduğunu vurgulamak isteriz.

Etik kurallara sahip dedektif büroları arasında ön plana çıkan firmamız, prensiplerinden ödün vermeden çalışmalarını yürütür. Başta gizlilik en değer verdiğimiz prensiplerimizden biridir. Bunun yanında çalışma disiplinini elde bırakmaz ve sonuna kadar araştırmacı kimliğimiz ile çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet prensiplerimiz dört başlık altında toplanabilir. Bunlar aşağıdaki gibi karşımıza çıkar.

  • Çözüm Odaklı
  • Güçlü Donanım
  • Sürekli Rapor
  • Gizlilik İlkesi

Alanında uzman ekibi ve güçlü donanımları ile teknolojinin takipçisi bir dedektif bürosu olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İhtiyaç duyulan her konuda gerekli ekipman desteği sunmakta ve çalışmalarımızda disiplini en önde tutmaktayız.

Diğer yandan dedektif büroları arasında profesyonel ekibi ile ön plana çıkan bir firma olduğumuz gibi tüm çalışanlarımızın eğitimli olduğunu belirtmek isteriz. Özel dedektiflerimiz çalıştıkları konular üzerinde eğitim almış ve panik halinde bile nasıl davranmasını bilen kişilerdir. Ayrıca bu işi yapmak için resmi belgeleri mevcuttur ve araştırma süreçlerinde hukuken herhangi bir aykırı durum söz konusu değildir. Bu nedenle müşterilerimizin içi rahat olabilir. Çünkü tüm çalışmalarımız tamamen yasaların izin verdiği çerçeve içerisinde gerçekleştirilir.

Siz de taleplerinizin karşılığında beklentilerinize cevap verecek bir dedektiflik hizmeti arıyorsanız, doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Firma olarak diğer dedektif büroları arasında öne çıkan hizmet anlayışımız ve önce müşteri memnuniyeti bakış açımız ile her zaman sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız. Bizimle çalışmak için yapmanız gereken destek hatlarımız üzerinden bize ulaşmanız ve talebinizi ileterek detaylı bilgiler almanızdır. Talebiniz doğrultusunda birlikte çalışacak ve en kısa zamanda talebinizin sonuçlandırılmasında elimizden geleni yapacağız.