Öğrenci Takibi

ÖĞRENCİ TAKİBİ

Sevgili anne ve babalar günümüz Türkiyesin de ve içinde bulunduğumuz ekonomik koşullar da çocuk okutmanın ne kadar zor olduğunu bilmekteyiz. AK DEDEKTİFLİK olarak en değerli varlıklarımız evlatlarımızın geleceğe yönelik atacağı adımlarda siz değerli anne ve babalarımıza yardımcı olmak isteriz. Bu zamanlarda de bildiği gibi yazılı ve görsel basında ilk öğretim çağına kadar inen narkotik olaylar, alkol, sigara,hırsızlık, ve cinsel suçlar gibi tehlikeler çocuklarımızı beklemektedir. Bu noktada Dedektiflik şirketlerinden yardım almanız gerekebilir. AK DEDEKTİFLİK olarak çocuklarımızın toplum içinde saygın bir yere gelebilmesi için endişelendiğiniz konularda uzman ve deneyimli ekibimiz ile çocuklarınızın attığı her adımı mektep içerisinde ve okul dışında geçirdiği zaman zarfında çocuklarınızı gözlemleyip kimlerle arkadaşlık yaptığını, nerelere takıldığını kötü alışkanlıkları olup olmadığını sizler için ekibiz ile araştırıp aklınızdaki tüm soru işaretlerine son verelim.

Okula giden çocuklarınızı mecburen yalnız bırakmak mecburiyetinde kalıyorsunuz. Bu süreç de yeni arkadaşlar edinmekle başlıyor okul hayatları. Tanımadıkları ve bilmedikleri insanlarla arkadaşlık etmeye başlıyorlar bunların içinde iyiler olduğu gibi kötü alışkanlıklara sahip arkadaşlarda bulunuyor.

Çocuğunuzun kötü alışkanlığı olan kişilerle arkadaşlık içerisinde olduğunu düşünüyor ve olacaklardan korkuyorsanız firmamızla iletişime geçebilir, çocuğunuzu sizin için izlememizi ve kötü alışkanlığı olan şahıslardan uzak tutmayı sağlayabilirsiniz. AK DEDEKTİFLİK öğrenci takibini 2003 den buyana yapmaktadır ve pek çok aileye çocuklarının kurtarmasında yardımcı olmuştur. Sizler de dedektiflik firmamızla iletişime geçebilir çocuğunuzu koruyabilirsiniz